• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

metalkelin1.jpg

1

گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید

چربی گیر متالکلین

برند

کیمیا تهران اسید

نام تجاری

متالکلین

ظاهر

مایع

درجه استاندارد

صنعتی

توضیحات

چربیگیر متالکین چیست ؟

مشخصات محصول چربیگیر متالکین :

نام شیمیایی : متالکین.

اسامی مترادف با متالکلین : فروکلین سوپر ، فروکلین سه کاره ، زنگبر قوی ، زنگ بر سه کاره ، Frvklyn 3 Series ، چربی گیر قوی.

گرید محصول : 1. متالکلین صنعتی.

شکل ظاهری : به صورت مایع سبز رنگ می باشد.

کارایی متالکلین : چربی گیر متالکین یک نمونه فروکلین قوی می باشد که علاوه بر زنگ بری ، فسفاته کاری و چربی گیری نیز انجام می دهد به همین دلیل به فروکلین سه کاره معروف می باشد.

تعریف فروکلین

این محصول جهت پاک کردن جرم ها ، اکسیدها و چربی ها از روی سطوح فلزی استفاده شده و در ضمن عملیات زنگ بری ، چربی گیری نیز می نماید.این محصول به خاطر داشتن ترکیبات در جرم زنگ ها و چربی ها نفوذ کرده و تسریع عملیات پاک کردن را سبب می شود. این محصول از نظر کارکرد دارای راندمان بسیار بالایی بوده و به دلیل طولانی بودن عمر کاری از نظر اقتصادی بسیار با صرفه می باشد.

مقدار مصرف : مقدار مصرف 50 تا 100 درصد در دمای محیط ، ph=0.1 و S.P.G.R : 1.23 .

نحوه استفاده : ابتدا کارگر باید از دستکش – ماسک ضد اسید – چکمه – لباس کار مناسب استفاده کند. سپس محلول فروکلین را در وان های مربوط به (ضد اسید) بریزید. سپس دمای محلول را به 40 تا 50 درجه سانتیگراد برسانید جهت بالا بردن دما از هیترهای ضد اسید استفاده کنید. پس از آن قطعات خود را در محلول فروکلین به مدت 3 تا 5 دقیقه ( بستگی به میزان چربی و زنگ زدگی قطعات دارد) قرار بدهید. سپس قطعات تمیز شده را از محلول خارج کرده و با آب روان شستشو دهید. در انتها از دستگاه های خشک کن و یا خاک اره جهت خشک کردن استفاده نمایید. اکنون قطعه فلزی شما آماده برای رنگ یا فسفاته کاری می باشد.

بسته بندی متالکین

متالکین در گالن های 20 لیتری موجود می باشد.

نحوه و شرایط نگهداری : در دمای 30 درجه سانتیگراد و در انبار سرپوشیده نگهداری شود. پس از مصرف درب گالن را محکم ببندید.

  • نام :
    ایمیل :
    پیغام :