• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

sod14b.gif

1

گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید

فروش سود پرک

کیمیا تهران اسید تولید کننده و فروشنده سود پرک 98 درصد با کیفیت عالی و خلوص بالا به همراه آنالیز برای استفاده در کارخانجات و مصارف داخل کشور و همچنین فروش سود پرک به صورت پالت بندی و به صورت فله و خرد می باشد.

سود پرک نام مختصر سود کاستیک پرک یا سود سوزآور پرک می باشد که نمکی قلیایی سفید رنگ می باشد و دارای حالتی ناپایدار است. سود پرک باید در کیسه های پلی اتیلن دو و سه جداره بسته بندی شود به این دلیل که اگر سود پرک در معرض هوای آزاد قرار بگیرد رطوبت هوا را جذب می کند.


فروش سود پرک و کاربردهای آن :

از سود پرک در تصفیه آب و فاضلاب استفاده فراوانی می شود زیرا سود پرک علاوه بر اینکه می تواند فلزات سنگین موجود از آب جدا نماید همچنین سبب گندزدایی و ضد عفونی آب نیز شود.

فروش سود پرک در صنایع غذایی برای ضد عفونی کردن سبزیجات و همچنین حذف لکه ها و خرابی میوه ها و پوست کنی صنعتی میوه استفاده می گردد. سود پرک در صنایع شیمیایی برای خنثی سازی اسیدها کاربرد دارد در صورت افزودن NaOH به اسیدها، انرژِی گرمایی زیادی آزاد شده و اسید خنثی می شود همچنین آب زیادی نیز تولید می شود.


کلمات کلیدی :

کلمات کلیدی

سود سوز آور- فروش سود پرک-فروش سود سوزآور-قیمت سود پرک- سود سوزآور در جدول- شیرین کردن زیتون با سود سوزآور-ایمنی سود پرک-تولید سود پرک-سود پرک در شیراز-سود پرک در اصفهان-موارد استفاده و کاربرد سود پرک-بسته بندی سود پرک- سوختکی با سود پرک-سود مایع چیست- کاربرد سود پرک در صنعت چرم -سود پرک- معرفی سود مایع-سود پرک 99 درصد- سود پرک کاستیک- تولید کننده سود پرک- فروش سود پرک در اصفهان-خریدار سود پرک 20 درصد- مرکز پخش سود پرک- فروش عمده سود پرک- مصارف سود پرک- سود جامد پرک-فروشنده اصلی سود پرک-موارد استفاده از سود پرک-سود پرک جامد-قیمت سود پرک جامد-سود پرک چیست-قیمت سود-سود پرک کاستیک چیست- سود کاستیک گرانول- کاربرد سود پرک-محلول سود مایع چیست-سود جامد-سود کاستیک


محصولات مرتبط