00982136303710

کیمیا تهران اسید
FA | EN

مشخصات فنی Technical Specifications
مشخصات فنی محصول کیمیا تهران اسید

ظاهر

پودر

گروه رنگ

سفید

درجه استاندارد

صنعتی

کاربرد

1.استفاده در صنایع فرآوری انواع بکینگ پودر. 2. در پاک کردن و ساییدن سطوح . 3.استفاده در صنعت تولید خمیردندان باعث از بین رفتن لکه های دندان و سفیدی آن می شود. 4. صنایع غذایی 5. در صنعت تولید نوشابه گازدار. 6. در صنایع تولید پاک کننده های خانگی. 7. در کپسول های آتش خاموش کن. 8. به عنوان بازدارنده مواد منفجره. 9. در صنعت نساجی جهت عمل آوردن نخ های پشمی و ابریشمی. 10. برای زیبایی پوست به عنوان پاک کننده در صورتی که ایجاد حساسیت نکند. 11. به عنوان جیره غذایی دام و طیور جهت مکمل غذایی برای جلوگیری از اختلالات متابولیکی و تغذیه ای بکار می رود.

نوع بسته بندی

بی کربنات سدیم در کیسه های 25 کیلوگرمی و پک های یک کیلوگرمی موجود می باشد.

وزن ( کیلوگرم )

کیسه 25 کیلوگرمی

مقالات مرتبط Related Articles
مقالات مرتبط کیمیا تهران اسید

جوش شیرین چیست

جوش شیرین چیست

بی کربنات سدیم یا جوش شیرین یکی از نمک های سدیم در ترکیب اسید است که تنها یک هیدروژن اسیدی این ترکیب با سدیم جایگزین شده است. این ترکیب، بی بو و بی طعم است که کمی دارای خاصیت بازی است و بصورت پودر سپید یا بلورین است. بی کربنات جاذب رطوبت و بوگیر است. این ترکیب در خمیر نان استفاده می شود و همچنین برای کم کردن اسید معده و درمان سوزش آن بکار برده می شود. جوش شیرین در آب یک آمفوتر است. یعنی در آب می تواند به عنوان اسید یا باز رفتار کند. رفتار اسیدی آن به سبب وجود هیدروژن در تر کیب خود در صنایع مختلف به عنوان آزاد کننده کاربرد دارد.

خواص جوش شیرین

خواص جوش شیرین

قطعا اولین چیزی که با شنیدن کلمه جوش شیرین به ذهن شما می آید ماده ای است که در شیرینی پزی از آن استفاده می کنند اما جوش شیرین دارای فواید بسیاری می باشد. جوش شیرین ماده ای پر مصرف و طبیعی که از کربنات سدیم ساخته شده است. خیلی از محصولات زیبایی را می توانید به راحتی در منزل تهیه کنید. مقدار مناسبی جوش شیرین به همراه مواد مورد نیاز دیگر یک محصول زیبایی را بوجود می آورد که می تواند رضایت شما را جلب کند.

حمام آرام بخش

برای داشتن حمامی آرام بخش مقدار یک دوم فنجان جوش شیرین به آب وان اضافه کرده جوش شیرین تازگی، نرمی و آرامش را برای پوست شما به ارمغان خواهد آورد.

مراقبت از پا

با استفاده از جوش شیرین به پاهایتان درمانی بدهید که از آن لذت ببرد، مقدار 3 قاشق سوپ خوری جوش شیرین را به یک ظرف بزرگ پر از آب گرم اضافه کنید و تا هر زمانی که تمایل دارید پاهایتان را در آن قرار دهید، سپس به آرامی پاهایتان را ماساژ دهید با انجام این کار خستگی پاهای شما از بین خواهد رفت.

تمیز کردن برس و شانه

برای تمیز کردن برس و شانه که در اثر برخورد با موها چرب شده اند می توانید مقداری جوش شیرین را در یک لگن ریخته و مقداری آب گرم به ان اضافه کنید و برای دقایقی برس و شانه را در آن قرار دهید تا چربی ها زدوده شود.

رفع سلول های مرده

خمیر جوش شیرین که با مقداری آب ولرم و جوش شیرین آماده می شود را روی پوست صورت خود بمالید و صبر کنید تا مدت زمانی سپری شود سپس آرام صورت خود را بشوئید این روش سلول های مرده پوست شمارا از بین می برد و شادابی را به پوستتان هدیه می دهد.

دندان های سفیدتر

برای داشتن دندان های سفید و بدون جرم با جوش شیرین مسواک بزنید و سپس دهان خود را با آب زیاد بشوئید.

رفع بوی بد دهان

جهت از بین بردن بوی دهان پس از مصرف سیر و پیاز مقداری جوش شیرین را در دهانتان قرقره کنید.

خاموش کننده آتش

خاصیت خاموش کنندگی آتش از کاربردهای دیگر جوش شیرین می باشد. زمانی که این ماده روی آتش ریخته می شود با تولید گاز دیاکسید کربن که سنگین تر از هواست مانع از ترکیب اکسیژن با ماده سوختنی می شود و اتش را به سرعت خاموش می کند.

ضد عفونی میوه و سبزیجات

از مخلوط جوش شیرین و آب برای شستن میوه ها و سبزیجات استفاده کنید.

تسکین گزش حشرات

جوش شیرین خارش و سوزش گزش پشه، زنبور و سایر حشرات را تسکین می دهد. با مخلوط آب و جوش شیرین یک خمیر غلیظ تهیه کنید و برای چند دقیقه بر روی محل گزیدگی قرار دهید.

جوش شیرین و پوست

جوش شیرین و پوست

اکثر افراد از سطح پوست نا هموار خود ناراضی هستند. بنابراین اگر می خواهید پوستی هموار و روشن تر داشته باشید، از جوش شیرین غافل نشوید. در واقع محلولی که از جوش شیرین حاصل می شود پوست را لایه برداری می کند و تمامی سلول های مرده را از بین می برد. این محلول میزانph خون را تنظیم کرده و در نهایت پوست هموار می شود. انواع پوست ها به لایه برداری مرتب نیاز دارند که بسته به نوع پوست زمان بندی آن متفاوت است. جوش شیرین یکی از موادی است که لایه برداری را بصورت ملایم و عالی روی پوست انجام می دهد. ماسک جوش شیرین معجزه ای برای پوست های مختلف به ویژه پوست های دارای جوش است که به درمان های طبیعی پاسخ مناسب نمی دهند. اولین مزیت ماسک جوش شیرین از بین بردن آکنه ها و آلودگی ها و هرگونه اضافات و سلول های شاخی شده روی پوست است. میکروب های زیر جلدی را از بین می برد و از شروع جوش هم جلوگیری می کند. حتی با لایه برداری مناسبی که دارد در درمان جای جوش ها نیز موثر است. این ماسک تاثیر خوبی روی نقاط سر سیاه روی بینی نیز دارد. جوش شیرین معمولا واکنش آلرژیک ایجاد نمی کند و روزنه های پوست را باز کرده و به پوست اجازه تنفس می دهد.

ناخن های لکه دار و زرد رنگ

با جوش شیرین ناخن های زرد را لایه برداری کنید و لک های آن را از بین ببرید. برخی از ناخن ها بعد از مدتی که لاک روی آنها بوده است زرد رنگ شده و رنگ طبیعی خود را از دست داده اند که این موضوع به شدت آزار دهنده است شما با استفاده از جوش شیرین می توانید این لکها را برای همیشه از ناخن های خود پاک کنید.

بر طرف کردن بوی ناخوشایند بدن

می توان از جوش شیرین به عنوان خوش بو کننده طبیعی برای از بین بردن بوی ناخوشایند بدن، استفاده نمایید. زیرا جوش شیرین رطوبت و عرق روی پوست را کاملا جذب می کند و همچنین به عنوان یک ضد باکتری می تواند عامل اصلی بوی نامطلوب بدن باکتری ها را کاملا از بین ببرد.

جوش شیرین برای نرم کردن آرنج

در صورتی که پوست آرنج یا زانو خشن و زبر شد باید ابتدا مقداری جوش شیرین را با مقدار کمی آب مخلوط کنید تا حالتی چسب مانند پیدا کند سپس بر روی محل مورد نظر برای دقایقی قرار دهید و سپس بشوئید پوست نرم شده است.

فروش جوش شیرین

فروش جوش شیرین

بازرگانی کیمیا تهران اسید | عرضه کننده جوش شیرین کیمیا تهران اسید محصول جوش شیرین را با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در بسته بندی های متنوع از جمله کیسه های 25 کیلوگرمی و پک های 1 کیلوگرمی عرضه می کند.

فرم ثبت نظر Comment Form
فرم نظرخواهی کیمیا تهران اسید

کد امنیتی