• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

bluo1.jpg

1

گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید

اسانس بلوبری

اسانس بلوبری | کیمیا تهران اسید عرضه کننده اسانس هلو، پرتقال، نعنا، بلوبری، سیب، موز، گل یاس

بلوبری نوعی گیاه گلدار با میوه ای توت مانند به رنگ آبی تیره یا بنفش است. این میوه بومی شمال امریکا می باشد. گل های این گیاه بصورت توپی، سفید رنگ و صورتی رنگ پریده یا قرمز می باشد. طعم میوه های این گیاه شیرین می باشد. میوه دهی این بوته ها حدود یک ماه می باشد که البته این مدت را می توان تغییر داد. و این تحت تاثیر شرایط محلی گیاه مثل ارتفاع و پهنای جغرافیایی می باشد. این میوه یکی از خوشمزه ترین میوه های تابستانی می باشد. این میوه به ظاهر کوچک نقش موثری در نرم کردن پوست های خشک، ارتقا عملکرد مغز و پیشگیری از سرطان دارد. مطالعات جدید ثابت کرده گنجاندن بلوبری در رژیم غذایی بعد از مدتی منجر به از بین رفتن چربی شکمی می شود. از مزایای دیگر بلوبری کاهش کلسترول و ارتقا سطح گلوکز خون می باشد. محققان می گویند که انتی اکسیدان موجود در بلوبری روش ذخیره بدن و پردازش گلوکز و یا قند را تغییر می دهد. بنابراین خطر ابتلا به دیابت و بیماری قلبی را کاهش می دهد. از دیگر مزایای بلوبری:

جوان کننده پوست

آنتی اکسیدان های موجود در این میوه باعث نرمی پوست می شود. ترکیب آن با آب لیمو و شکر منجر به روشن تر شدن و پوست اندازی می شود.

کمک به مثانه

بلوبری دارای ترکیباتی است که از چسبیدن باکتری ها به دیواره مثانه جلوگیری کرده که این عمل امکان بروز عفونت مثانه را کاهش می دهد.

پیشگیری ازسرطان

انتوسیانین های بلوبری که به آن رنگ مات آبی می دهد به رادیکال های آزاد حمله کرده و مانع رشد سلول های سرطانی می شود. خوردن تنها نیم فنجان از این میوه در روز این نقش را به خوبی ایفا می کند.

غذای مغز

محققان بر این باور هستند که این میوه مانع از مشکلات مغزی نظیر از دست دادن حافظه می شود. و این بخاطر آنتی اکسیدان ها و فلاونوئیدهای موجود در بلوبری است.


کلمات کلیدی

اسانس نعنا - اسانس هلو - اسانس سیب - اسانس موز - اسانس پرتقال - اسانس گل یاس - اسانس بلوبری


محصولات مرتبط