• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

ab5.jpg

1

گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید

آب مقطر صنعتی

می توان با قاطعیت عنوان کرد که آب پرمصرف ترین مایع بر روی کره زمین می باشد. که در هر زمینه ای به این ماده حیات نیاز است.


امروزه در بخش صنعت از آب بهره گیری فراوان می شود ولی از آنجایی که آب معمولی دارای املاح ، یون و ناخالصی بوده موجب رسوب می شود و به طبع به دلیل استفاده همیشگی از آب در بخش صنعت موجب آسیب رسانی به قطعات فلزی و رسوب بر روی آنها شده. از این رو صنایع اقدام به استفاده از آب مقطر کرده، چراکه با استفاده از عمل تقطیر ناخالصی های آب معمولی از آن گرفته شده و قطعات از خطر رسوب در امان مانده و در نتیجه خوردگی بر روی قطعات فلزی رخ نمی دهد. بنابراین توصیه همیشگی به انواع صنایع استفاده از آب مقطر می باشد که در نتیجه موجب افزایش طول عمرماشین آلات صنعتی می شود.


کلمات کلیدی

آب مقطر چیست - فروش آب مقطر - آب مقطر دو بار تصفیه - آب دیونیزه چیست - آب مقطر چه نوع آبی است - تولید آب مقطر - فروش آب مقطر صنعتی - تفاوت آب مقطر و آب دیونیزه - آب مقطر 20 لیتری - آب مقطر 220 لیتری - آب مقطر 1000 لیتری - قیمت آب مقطر - تهیه آب دیونیزه - عرضه آب مقطر به سراسر کشور - آب مقطر کیمیا تهران اسید - موارد مصرف و کاربرد آب مقطر - تفاوت آب مقطر و آب معمولی - آب چکیده - آب مقطر ph - آب مقطر زلال - آب دیونیزه شده - آب مقطر دیونیزه - آب دیونیزه ph - آب مقطر دو بار تصفیه


محصولات مرتبط